с. Дротинці. Дротинський ЗДО "Сонечко"

Навчальний процес

Організація навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" і спрямована на реалізацію основних завдання дошкільного навчального закладу.

Завдання

на 2019 / 2020 навчальний рік та оздоровчий період:

Педагогічний колектив  ДНЗ поставив перед собою наступні завдання :

1.    Формувати основи екологічної культури дошкільників під час ознайомлення із природою рідного краю.

2.    Формувати у дошкільників навички спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми під час навчально-виховного процесу.;

«Турбота про здоров'я - це найголовніша праці вихователя. Від радості дожиття, бадьорості наших дітей Залежить їх духовне життя, світогляд, розвиток інтелекту, міцність знання, віра в свои сили »

В.О.Сухомлинський

Завдання на оздоровчий период

1. Сприяти Збереження зміцненню здоров'я кожної дитини, підтрімуваті Інтерес до здорового способу життя, до зайняти фізкультурою и спортом. Розвіваті у вихованців потребу в щоденній руховій ДІЯЛЬНОСТІ.

Забезпечити організацію безпечного проведення літнього оздоровлення, создать умови для проведення оздоровчих ЗАХОДІВ, Забезпечити Виконання ЗАХОДІВ относительно попередження дитячого травматизму, безпеки

№ п / п

Тема та зміст роботи

Термін проведння