с. Дротинці. Дротинський ЗДО "Сонечко"

Доктор радить, консультує, інформує

Стан медичного обслуговування та організація харчування

Лікувально-профілактічну роботу в дошкільному закладі веде медична сестра Генці Н.А.В закладі є медичний кабінет, частково облаштований всім необхіднім.

1.Згідно з п. 27 Положення № 305 ДНЗ Забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідне для їх нормального росту і розвитку, Із Дотримання натурального набору продуктів, визначених МОЗ спільно з МОН за погодження з Мінфіном.

2.Дотрімуються певні вимоги до організації харчування дітей у ДНЗ візначені розд. IX санітарного регламенту. Так, зокрема:

а) харчування дітей здійснюється відповідно до Норм № 1591;

б) виробник, постачальник продуктів харчування відповідають за якість та Безпечність продуктів та сировини, якові постачають у ДНЗ. Засновник (власник) та Керівники ДНЗ ма ють зобов'язання перед батьками (опікунамі) дітей щодо того, що будь-яка їжа, яка запропоновано дітям, є безпечним, корисний та Приготування в закладі з Дотримання вимог чинного законодавства;

в) керівник закладу та сестра медична Здійснює Постійний контроль за організацією харчування, у тому чіслі за умови та рядками зберігання продуктів харчування та їх реалізації, технологією Приготування страв, дотрімуванням норм харчування, а такоже санітарно-гігієнічних норм і правил на харчоблоці, у групових пріміщеннях

г) З метою підвищення якості та ефектівності організації харчування у ДНЗ керівник Забезпечує Виконання Інструкції № 298/227.

3.В садочку 4 разове харчування.Складене примірне примірне двотіжневе меню на зимовий, весняний, літній та осінній періоді року, ласка погодження з теріторіальною установою державної санітарно-епідеміологічної служби та затверджених постановою Кабінету міністрів керівніком навчального закладу.

4.Щодня на шкірні Наступний день відповідно до наявності продуктів харчування та з урахуванням примірного двотіжневого меню, картотеки страв у ДНЗ складається меню-розкладка.

5.Готові страви видають з харчоблоку тільки після зняття пробув за 30 хвилин до відачі їжі для груп. Дотрімуємось графіка відачі їжі з харчоблоку на групи. Результати зняття Проби вносяться до Журналу бракеражу готової продукції особою, яка знімала пробу, під особистий підпис.

Форма такого Журналу наведена у Додатках 8 до Інструкції № 298/227. Журнал бракеражу готової продукції пронумеровані, прошнурований, завіреній підпісом керівника і печаткою закладу.

6. Кухар та інші працівники харчоблоку особисто розпісуються у Журналі здоров'я ПРАЦІВНИКІВ харчоблоку про Відсутність дисфункції кишечника та Гостра респіраторніх інфекцій. Кухарю підпорядковані кухонні робітники, Які у роботі такоже повінні Дотримуватись санітарних вимог.

Працівники ДНЗ, у тому чіслі й харчоблоку, проходять медичні озирнувшись відповідно до чинного законодавства.

ІІ.Показнікі охоплення харчування дітей. Аналіз фінансового забезпечення харчування дітей:

У закладі харчується 50 дошкільнят.У 2018 році аналіз Виконання норм харчування становится 62%.

На харчування дітей у 2019 році віділено 66 000.00 гривень бюджетних коштів.

Рішенням тридцять Першої Сесії сьомий скликання Дротінської сільської ради від 25.01. 2019 року № 220 ЗАТВЕРДЖЕНІ Грошові норми харчування вихованців у розмірі 20 грн., З якіх Батьківська плата ставити 14 грн. в день. Установлені пільги звільніті на 50% від сплат за харчування в ДНЗ дітей-півсіріт та дітей з родин, Які ма ють статус «Багатодітної родини» і віховують 5 і більше дітей до 18-ти років (Наразі таких дітей НЕ маємо)

Звільніті на 100% від сплат за харчування дітей учасників АТО та дітей мобілізованіх на період проходження ВІЙСЬКОВОЇ служби (Наразі таких дітей двоє) та дітей-сиріт.

'я важліва добра думка?

Порівняй думки дітей і зроби Висновок.