с. Дротинці. Дротинський ДНЗ "Сонечко"

Дротинський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про освіту», «ІІро дошкільну освіту», Статуту закладу.

Будівля типова, двоповерхова, розрахована на 4 групі.На заразітіся годину функціонують дві групи дітей старшого дошкільного віку.

Головного метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у віхованні, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізічного, розумово і духовного розвитку.

Діяльність ДНЗ спрямована на реалізацію основних завдання дошкільної освіти: Збереження та Зміцнення фізічного та псіхічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахілів, набуття нею СОЦІАЛЬНОГО досвіду та готовності продовжуваті освіту.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Дротінській дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Дротінської сільської ради Віноградівського району Закарпатської області

Тип закладу:  Загальне розвитку

Юридична адреса: 90353 вулиця Тісівська, 90, село Дротінці, Виноградівський район, Закарпатська область

З якого року функціонує: з грудня 2016 року

Проектна Потужність: розрахованій на 90 Місць

Кількість груп станом на 1 вересня поточного року наповнюваність кожної вікової групи:

У закладі функціонує 2 групи: 4-й рік життя група «Промінчік» - 25 дітей; 5-й рік життя група «Веселка» - 25 дітей.

Режим роботи дошкільного закладу: п'ятиденний режим роботи закладу з 8:00 до 18:30 год.за к.ч.

Навчальна діяльність (фото)